Menu visaquarium
visaquarium.nl - Alles voor de vis aquarium liefhebbers
Een bijzonder aquarium om je huiskamer mee op te vrolijken, weg met die saaie vissenkom. Maak plaats voor dit unieke Labyrinth aquarium!
Het Labyrinth bestaat uit 6 bollen die met elkaar zijn verbonden. In zijn geheel is het Labyrinth 1.73m hoog en 1.29m breedt en heeft een lengte van 1.06m. De vissen kunnen van de ene bol naar de andere zwemmen. Door zijn unieke vormgeving ziet het Labyrinth aquarium er niet alleen fraai uit maar geeft je vissen ook veel vrijheid.
Het aquarium wordt geleverd met 3 lampjes, filters, luchtpompen en reinigingsapparatuur. Hierbij zitten ook zijde plantjes voor iedere bol één, wat zorgt voor een tropische uitstraling. De drie lichten zijn donut gevormd en zijn geplaatst onder de zwarte centrale kappen (op de bovenste 3 bollen).
Laat je vissen genieten, hij mag dan misschien wel prijzig zijn maar dat ben je snel weer vergeten zodra je hem krijgt thuisbezorgt en hem een mooi plaatsje in je woonkamer hebt gegeven.
Speciale kenmerken:
Dit aquarium is helemaal niet geschikt.
Het ziet er uniek uit, maar daar is alles mee gezegd. Denk aan het onderhouden van het aquarium. Het is niet praktisch, in ieder aquarium krijg je aanslag van algen op de ruiten. Wat je bij dit uniek aquarium niet gemakkelijk kan verwijderen, zeker niet in de tunnels. De vissen worden niet blij in een ronde kom, in Duitsland is het zelfs verboden!
Wat wij je met dit artikel willen vertellen is:
De verleiding is groot om een uniek aquarium aan te schaffen. Maar bedenk eerst de voor- en vooral nadelen, voordat je een aquarium koopt.
Aanbevolen pagina's
Pagina waardering
Aquarianen
Carine Boijmans:
Ik heb onlangs een nieuwe filterspons geplaatst in mijn bestaande aquarium. Heeft dit invloed op het nitraatgehalte? Of …
Nieuwe filterspons
Rein de Vries:
Hallo Kan ik van vlokvoer zo maar overstappen op pelletvoer …
Pellets
Rob:
Hallo, Mijn vraag gaat over vissen in een paartje of meerdere van de zelfde soort. De laatste tijd in verschillende …
Paartjes of toch groepjes
Visziekten
Aquarium visziekten
Boek over ziekten en aandoeningen van vissen in vijvers en aquaria.
Aquariumplanten
Aquariumplanten van A-Z
Boek over tropische zoetwater aquariumplanten. Een onmisbare bron van informatie met 200 soorten waterplanten voor tropische aquaria.
Mijn dierenwinkel
Adblocker gedetecteerd
Wij zien dat u een Adblocker gebruikt die ervoor zorgt dat u geen advertenties ziet op onze site. Dit vinden wij jammer, want mede dankzij de advertenties is de site visaquarium.nl gratis toegankelijk.
Plaats visaquarium.nl in de Whitelist van uw Adblocker als u verder wilt gaan.