Menu visaquarium
De aquarium discussieplein voor aquarianen met tropischevissen
4 berichten • Pagina 1 van 1
#1
05-02-2016 - 18:18:05
Door:
Talita Pijler
Berichten:
1
Ik heb een nieuw aquarium. Vanavond wordt deze ingericht. Wanneer kan ik er vissen in doen?
#2
06-02-2016 - 00:27:23
Door:
René de Ruiter
Berichten:
202
Ik zou het echt ruim op 3 weken houden. Gewoon om te voorkomen dat je vissen niet doodgaan. Omdat in begin in je filtersysteem eerst nuttige bacterie moet komen. Dit duurt gewoon een tijd.
Tijdens het indraaien van de bak ook niet verder eraan zitten. Niet schoonmaken, ect, want daar kan je de nuttige bacterie weer door doden die nodig zijn om je vissen leefbaar te houden. Gebruik een waterverbeteraar in begin, later heb je dit spul niet meer nodig.
Waterverbeteraar:
Een waterverbeteraar helpt bij het indraaien om het water optimaal te maken en de bacterie vermenigvuldiging te versnellen.
#3
09-02-2016 - 10:22:00
Door:
Monique Anthonio
Berichten:
211
Ik heb ook net een nieuw aquarium, maar ik heb wel opstart bacteriën in het filter gedaan.Dat leek me wek nuttig. en het hielp ook met het helderder worden van het water. Maar nog geen visjes erin doen. Da's niet verstandig.Inderdaad na zo'n 2 tot 3 weken. En dan niet alles in 1 keer, maar elke week een paar.
Groetjes monique
#4
30-04-2021 - 05:54:24
Door:
Leo Bosboom
Berichten:
4
Hallo Talita,
Om te beginnen zou ik bij een nieuw aquarium beginnen om planten te plaatsen. Om bacteriën in het filter te krijgen kan je voer in de bak doen wat op de bodem gaat liggen en zo gaat rotten, hierdoor zal je sneller de bacteriën in je filter krijgen die nodig zijn en het filter zo kan indraaien. Wacht 3 tot 4 weken en meet daarna je waterwaarden. Succes.
Pagina waardering
Aquarianen
Rico:
Sinds vanochtend heb ik ineens deze witte vlek op het glas. Er af poetsen lukt niet iemand een idee wat er aan de hand …
Grote witte vlek op glas aqaurium
Sjaantje Seelen:
Hallo ,ik heb jonge visjes maar ze laten de appelslakken niet met rust,ook heb ik raceslakken erin zitten,ook daar …
Visjes bijten appelslakken
Bart Hulsbosch:
Even een vraag, Sinds 7 weken heb ik een nana cube 40 liter aan het draaien. Nou geef ik de juiste voedingsstoffen …
Startend aquarium
Visziekten
Aquarium visziekten
Boek over ziekten en aandoeningen van vissen in vijvers en aquaria.
Aquariumplanten
Aquariumplanten van A-Z
Boek over tropische zoetwater aquariumplanten. Een onmisbare bron van informatie met 200 soorten waterplanten voor tropische aquaria.
Mijn dierenwinkel